Hseyin Yavuz, Trafik bilirkiisi, Trafik kaza bilirkiisi

TRAFİK KURALLARI EĞİTİMİ


  Trafik kuralları çok karmaşık gibi görülebilir. Ancak doğru bir görsel, duyusal ve bilişsel eğitim ile daha dikkat çekici, daha konsantre bir şekilde dinleyici ve katılımcıların interaktif öğrenmeleri sağlayanarak kısa süre içerisinde farkındalığı ortaya koyabileceklerdir.

Ülkemiz genelinde ve özellikle büyük şehirlerin problemi olan trafik yoğunluğu yaşanmakta, çok sayıda maddi, yaralamalı ve ölümlü trafik kazaları meydana gelmektedir. Bu kazaların başlıca sebepleri de araç sürücülerinin trafik kurallarını ya dikkate alınmadığından yada bilimediğinden ortaya çıkmaktadır. 

İşte temel misyonumuz hem trafiğin işlerliği içerisinde kurallara uyan birer birey hemde toplum bilincine sahip birer sürücü olarak trafiğe çıkmaları sağlanacaktır.

Verdiğimiz eğitimler, eğitime katılan yönetici, çalışan, sürücü ve benzeri nitelikteki katılımcıların sıkılmadan, severek ve isteyerek dersleri takip edecek ve yüksek bir verimlilik ile eğitimi tamamlayacaktır.

 Eğitimli, bilinçli, trafik bilgi seviyesi yüksek birer sürücü olarak trafiğe çıkan sürücülerin kaza yapma riski en aza inmesi neticesinde, hem işverenlerin hemde sürücü ve yolcuların daha güvenli ve kazançlı bir sonuç ortaya çıkacaktır.

Bu nedenle zamanı değerli olan katılımcılarımızın verimli bir eğitim almasını istiyorsak hemen irtibata geçelim.

Trafik Kuralları Eğitimi
antalya web tasarım web tasarım web tasarım antalya Antalya transfer Antalya transfer Hatay araç kiralama Alanya Transfer Gazipaşa Transfer Antalya Transfer Antalya Flughafen Transfer