Hseyin Yavuz, Trafik bilirkiisi, Trafik kaza bilirkiisi

TAKOĞRAF KULLANAN ARAÇ SÜRÜCÜSÜ VE YÖNETİCİ EĞİTİMİ


ŞİRKET YÖNETİCİLERİNE VE OTOBÜS-KAMYON-ÇEKİCİ SÜRÜCÜLERİNE YÖNELİK TAKOĞRAF EĞİTİMİ VE TRAFİK EĞİTİMİ

ŞİRKET YÖNETİCİLERİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME

Günümüz teknolojisinde başta şirket yöneticileri olmak üzere, sorumlulukları altında bulunan sürücülerin araç kullanırken ortaya çıkardıkları hal ve hareketlerinin yanı sıra karayolları trafik kanununa göre uyması gereken kurallara riayet edip etmediklerini kontrol etmek için araçlara montajı yapılan takograf cihazlarının kaydettikleri sürücü hareketlerinin analiz edilmesi ile ortaya çıkabilecek ihlalleri tespit etmek ve ihlallerin sorumlusunu tespit etmenin yanı sıra, bir daha aynı veya benzer ihlallerin olmaması için gerekli tedbirlerin alınması için sadece üst ve orta düzey yöneticilere verilen PLANLI, KISA VE ÖZ, TRAFİK VE TAKOĞRAF BİLGİLERİ eğitimi verilmektedir.

OTOBÜS-KAMYON-ÇEKİCİ SÜRÜCÜLERİNE YÖNELİK TAKOĞRAF EĞİTİMİ VE TRAFİK EĞİTİMİ

Trafik kurallarını bilen ve uygulayan sürücülerin başta trafik güvenliği çerçevesinde aracında taşıdığı yük ve özellikle yolcuların can güvenliğini ön plana alarak araç kullanması başta şirket yöneticilerin ön plana alması gereken önceliklerin başında gelmektedir. Bu durum karayolları trafik yönetmeliğinin 98.maddesinde özellikle belirtilmektedir.

Bu durum trafik kazası gibi bir olumsuzluk yaşayan şirket yöneticileri açısından da özellikle önem arz etmektedir.

Eğitim alan sürücü, araç kullanmanın önemini ve ciddiyetinin yanı sıra öğrendiği trafik kurallarını hayata tatbik etmenin bilinci ile hareket ederek karayolu üzerinde bulunan ve karayolu kullanıcıları olarak tanımlanan “sürücü, yolcu ve yaya” paydaşlarına saygılı davranarak daha güvenli bir trafik ortaya çıkmaktadır.

BİLMEYEN BİLEMEZ…

Her sürücünün bilmesi gereken ve özellikle karayolları trafik kanununda ve karayolları trafik yönetmeliğinde belirtilen kural ve kaidelerin BASİT VE ANLAŞILIR YÖNTEMLER ile katılımcılara farklı bir ders kompozisyonu ile her ders sonu katılımcıların farkındalığı hissedecekleri bir ortamda profesyonel bir sürücü olarak trafiğe çıkacakları bir eğitim verilmektedir.

Uzmanlık isteyen konulardan olan yük ve yolcu taşımacılığı yapan şirket yöneticileri, çalışanları, sürücüleri gibi şirket bileşenlerine Trafik kuralları başta olmak üzere, sürücülerin çalışma saatleri, dinlenme süreleri ve diğer kuralların denetimini sağlayan Takoğraf kullanımı, denetimi ve okunması eğitiminin verilmesini talep edebilirsiniz.

 

Takoğraf Kullanan Araç Sürücüsü  ve Yönetici Eğitimi
antalya web tasarım web tasarım web tasarım antalya Antalya transfer Antalya transfer Hatay araç kiralama Alanya Transfer Gazipaşa Transfer Antalya Transfer Antalya Flughafen Transfer